LESZEK PUTYŃSKI
Doktor nauk medycznych, psycholog kliniczny, pracownik Zakładu Psychopatologii i Psychologii Klinicznej Instytutu Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Rzeczoznawca MEN w zakresie przedmiotu: wychowanie do życia w rodzinie. Do jego szczególnych zainteresowań naukowych i zawodowych należą płciowość i seksuologia, zaburzenia  w odżywianiu oraz psychosomatyka ginekologiczna i położnicza. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów naukowych, publikowanych głównie w czasopismach medycznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Pracę naukowo-dydaktyczną łączy z praktycznym wykonywaniem zawodu psychologa.


ANNA PUTYŃSKA
Psycholog, instruktor NPR, nauczyciel Wdżwr, ambasador programu „Dasz Radę. Jestem z Ciebie dumny!”
Zdobywała doświadczenie w pracy z dziećmi jako pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, psycholog szkolna. W Szkole Rodzenia, na Oddziale Położniczym oraz Patologii Ciąży towarzyszyła kobietom (parom) w przygotowaniu do porodu, w adaptacji do roli rodzica, pomagała w radzeniu sobie w sytuacji ciąży zagrożonej i po stracie dziecka. Wspierała nauczycieli i wychowawców jako konsultant ds. wychowania w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli. Prowadzi liczne szkolenia osób dorosłych w formie wykładów, warsztatów, treningów. Prowadzi zajęcia dla narzeczonych w ramach kursów przedmałżeńskich z zakresu psychologii oraz naturalnego planowania rodziny. Domeną jej zawodowej aktywności jest problematyka rozwoju dziecka i funkcjonowania rodziny.
Psycholog z długoletnim stażem w pracy z dziećmi, młodzieżą, rodzinami oraz osobami dorosłymi.
Jest terapeutą Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, nauczycielem wychowania do życia w rodzinie, ambasadorem programu „Dasz Radę”, autorką publikacji Wychowanie do życia w rodzinie. Poradnik dla nauczycieli oraz wprowadzenia do polskiego wydania książki Henri Joyeux Szkoła życia i miłości.


ALEKSANDRA PUTYŃSKA- WALKIEWICZ
Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w Studium Profesjonalnej Psychoterapii w Centrum Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, socjoterapeuta, doula (wykwalifikowana pomoc, kobieta mająca doświadczenie także własnego macierzyństwa, zapewniająca pomoc fizyczną, emocjonalną i informacyjną matce oraz rodzinie na czas ciąży, porodu i po porodzie).
Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała pracując jako psycholog w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej oraz w szkole. Praktykowała w zakresie psychologii klinicznej z dorosłymi w szpitalu oraz w ośrodku dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe z dziećmi z zaburzeniami rozwoju lub zachowania, psychoterapię osób dorosłych.
Szczególne jej zainteresowania dotyczą problematyki ciąży, porodu, połogu. Pomaga w przygotowaniu do porodu matkom i towarzyszącym im ojcom dziecka. Wspiera kobiety w radzeniu sobie z trudnościami w okresie połogu i karmienia piersią.

 

psycholog leszek putyński

Ul. Siemianowicza 9,
ul.Wojska Polskiego 63
98-200 Sieradz

psychoterapia sieradz

umawianie wizyt

+48 601 155 399

+48 793 440 206

putynska.walkiewicz@gmail.com